Vítejte na stránkách CUKRÁRNY U ŘEKY s dětským koutkem

 Nacházíme se v centru města Třebíče, vchodem na Havlíčkově nábřeží, na prosluněném břehu řeky Jihlavy, v Židovském městě, zapsané do seznamu UNESCO. OOo

 Přijďte si k nám posedět s rodinou, přáteli či obchodními partnery, nebo příjemně o samotě relaxovat a odpočinout si od každodenního shonu.

Najdete příjemný personál, který věnuje Vám, svým hostům tu nejlepší péči. Najdete uklidňující prostředí, to je to, co potřebujete v dnešní uspěchané době. U nás jisto jistě zapomenete na každodenní starosti. Vemte sebou Vaše ratolesti a nechte je vyhrát si v dětském koutku, poznat jiné kamarády.  V letním období můžete posedět venku, na venkovní terase.

Nabídneme Vám vynikající italskou kávu "illy" , z jedinečné kolekci Compagnia dell´ Arabica. Vybrali jsme pro Vás jen ta nejkvalitnější zrna kávy odrůdy káva Arabica z nejlepších pěstitelských oblastí světa, kde se káva pěstuje. Můžete u nás koupit čerstvé domácí zákusky (denně je v nabídce cca 30 – 40 druhů), dorty k různým příležitostem, svatební dorty, poháry, spoustu dalších sladkostí. Samozřejmostí je kvetoucí čaj, kvalitní víno. 

Jdeme ovšem ještě dál. Aby se naši hosté cítili opravdu spokojeni, neboť vždy se snažíme maximálně plnit každé přání a děláme vše pro pohodlí našich zákazníků, pro milovníky internetu jsme připravili možnost připojení k bezdrátové WiFi síti. 

Nabízíme

Nabízíme firmám, společnostem, živnostníkům, ve večerních hodinách (po zavírací době) možnost pořádání přednášek, obchodních schůzek, jednání apod. Pro domluvu kontaktujte personál cukrárny.

Novinky

Zákusky

27.11.2012 11:15
Nakonec jsme se rozhodli, že vyfotíme většinu zákusků v našem sortimentu. Odkaz zákusky, se...

Vánoční cukroví 2012

23.11.2012 14:19
Nabízíme našim zákazníkům možnost objednat si do 18.12.2012 vánoční cukroví a to ve dvou cenových...

Fotogalerie

20.11.2012 07:46
Byla doplněna sekce fotogalerie. Ve skutečnosti je cukrárna ještě mnohem sladší než na...
<< 1 | 2