Zákusky

 Tak nakonec změna. Přeci jen jsme se rozhodli nafotit část našeho sortimentu. Tak mrkněte na tu krásu. Zakazuji však mlsat pouze očima!! Přijďte k nám ochutnat a nakoupit, budete zaručeně spokojeni..

 Kromě zákusků, které najdete v fotogalerii, Vám samozřejmně, nabízíme rovněž cukrářskou klasiku, tedy, větrníky, laskonky, indány, či likérové špičky.

 

 Zákusky Vám zde nebudu vypisovat ani fotit. Z toho stejně nic nepoznáte. To prostě musíte přijít a ochutnat. Nedá se ani říct, který je třeba nejprodávanější nebo nejsladší, prostě je nějakým způsobem škatulkovat. Dle našeho názoru i názoru našich zákazníků, jsou všechny mimořádně dobré, jen každý člověk má jinou chuť. Navíc se stále náš sortiment doplňuje nebo i mění, tak jak se mění potřeby zákazníka. A my tady jsme právě pro Vás! A rádi si vyslechneme Vaše názory.

 Zákusky jsou vždy čerstvé, když se stane, že Vy nebo Vaše děti některý nedojíte, je pro nás samozřejmostí Vám jej zabalit sebou.

 Samozřejmně nám bude ctí po domluvě s obsluhou vyrobit jakékoliv množství, kteréhokoliv druhu zákusku! Pokud pořádáte svatbu, narozeniny, promoci či jakoukoliv jinou mimořádnou událost, nebo jen tak v domácím pohodlí posezení s přáteli, přijďte si k nám nakoupit, větší množství objednat dopředu.

 

                                  Přijďte k nám, těšíme se na Vás

Fotogalerie: Zákusky